אזעקת טרנד >

תגידו יפה שלום לתיק המדובר ביותר היום

תכירו את טאבי, התיק המדובר ביותר העונה מבית האופנה קואץ'. הוא אומנם לא הכי חדש אבל גרסאותיו הקייצות הפכו להיות הדבר הכי ויראלי ברשת עם מראה 'פאפי' נוכח שנותן לתיק המוכר והאהוב טוויסט חדש ומרענן. אז באיזה גודל הוא מגיע וכמה הוא עולה?

Fashion Forward | ‏ פורסם ‎07/04/2024 2:24
 

טאבי מבית קואץ' (צילום: אינסטגרם BillieJean)

אם יש מותג שמצליח להמציא את עצמו יפה כל פעם מחדש, הרי שזהו בית האופנה האמריקאי קואץ'. בשנים האחרונות התיקים שלהם מתבלטים היטב במרחב הוויראלי, עם ביקושי שיא וסולד-אאוטים. מדובר במיוחד הוא תיק הטאבי שלהם, עיצוב מוכר בסגנון בגט מלבני, שמצליח לשבור תקרות זכוכית של פופולריות ולייצר מעגלי הייפ מתמשכים.

התיקים של קואץ' מציגים שילוב מושלם של מסורת, איכות, תמחור נגיש באופן יחסי, ותרגומים טרנדיים למגמות שמככבות ברשתות, וכובשות את טיקטוק.

זה התיק הכי מדובר כרגע (צילום: אינסטגרם cassie jekanoski)

סילואטת הטאבי האהובה, ממשיכה לקבל עדכונים ושדרוגים. אפשר בהחלט לדבר על גרסת הכרית (The Pillow Tabby) ככוכבת רשתות מובהקת, עם מראה 'פאפי' נוכח שנותן לתיק המוכר והאהוב טוויסט חדש ומרענן.

ההימורים החדשים מונחים כרגע על גרסאות הקווילט האביביות של המותג לאביב-קיץ 24. כאן, דגם הטאבי המוכר, מקבל אינטרפרטציית תיפורים מעניינית שנותנת לו וויב קלאסי מעולמות תיקי היוקרה השקטה, ומהצד השני- המותג מציע את התיק במגוון משגע של גווני פסטל ממכרים וטרנדיים.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by @baronscho

דגמי הפסטל החדשים כבר הוכתרו על ידי יומון האופנה WWD כממתקי סטיילינג ורסטיליים- ובעיקר פרקטיים מאוד, כששני הגדלים הפופולריים (20 ו-26) מאפשרים נשיאה נוחה ונינוחה של לא מעט חפצים. "בזמן שפרחי האביב מתחילים לפרוח ובגדים למזג אוויר חמים יוצאים מהאחסון", נכתב שם, "הטאבי'ס הפסטליים של קואץ' עלו לראש רשימת תיקי היוקרה שאנחנו הכי רוצים". כמה יעלה לכן התענוג הוויראלי הזה? באזורי ה-2,000 שקלים לדגמים הגדולים, וקצת פחות לקטנים יותר.

כמובן שלג'יי לו יש אותו גם (צילום: מתוך המגזין)

הירוק הורס (צילום: אינסטגרם ANAA)

יש דבר כזה תיק מרגיע? (צילום: אינסטגרם Coach)

גודל גאוני (צילום: אינסטגרם BillieJean)

מה צריך יותר? (צילום: אינסטגרם cassie jekanoski)

היוש קיץ, חיכינו לך (צילום: אינסטגרם Coach)

 

שנה גודל אות

 

שיתוף

השאירו תגובה