חדשות FF >

בחולצת רשת לבנה: מלי לוי נראית מדהים

מלי לוי נראתה נפלא בטוטאל-לוק לבן, הכולל מכנסיים לבנים בגזרה מחויטת וחולצה שקופה. את הלוק סגרו עגילים עדינים וסנדלי רצועות שהשלימו, גם הם, לוק אביבי מתוחכם ולא מתלהם. אי אפשר שלא לאהוב את מלי

Fashion Forward | ‏ פורסם ‎19/06/2024 15:02
 

מלי לוי. חגיגית במיוחד (צילום: אינסטגרם Mali levi)

אפשר לדבר על השילוש הקדוש מלי לוי-שגיא דהרי-טלי פאוור? בכל פעם שהשלישייה הזו נפגשת לגלאם-אפ מקצועי או אישי, התוצאות שוטפות את הרשת ביופיין ומלמדות דיוק מהו.

מלי התארגנה הפעם לפרמיירה של הסרט החדש "מזל חתולה", ועברה אצל השניים לאיפור ושיער. היפיפייה הטבעית תמיד נראית וואו, אבל פן ואבק קסמים של מברשות איפור תמיד עושים את שלהם.

טוטאל לוק לבן שמחמיא לה מאד (צילום: אינסטגרם Mali levi)

בכל מה שנוגע ללבוש, לוי שמה את הז'יטונים על רשת המולטי-ברנד עמנואל, ונראתה נפלא בטוטאל-לוק לבן, הכולל מכנסיים לבנים בגזרה מחויטת וחולצה שקופה.

הטרנד השקוף מציץ אלינו מכל עבר, ויש גם כאלה שנופלות בו והולכות לכיוונים טראשיים, אבל לוי צלחה אותו בגדול, עם חולצה מושלמת של המותג האמסטרדמי המעולה Róhe- מותג שכל חובבת מינימליזם איכותי חייבת להכיר.

והחיוך שמשדרג הכל (צילום: אינסטגרם Mali levi)

לוי נראתה נפלא בטופ תחרה שקפקף, בעל צווארון סירה סגור וטקסטורות אלכסוניות. מחירו של הטופ עומד על 1,860 שקלים. כדי לאזן את השקיפות לוי בחרה ללבוש מתחת לטופ חזייה לבנה. את הלוק סגרו עגילים עדינים וסנדלי רצועות שהשלימו, גם הם, לוק אביבי מתוחכם ולא מתלהם.

חולצת רשת אבל כזו שנראת סופר סטייל (צילום: אינסטגרם Mali levi)

גם מהצד היא הורסת (צילום: אינסטגרם Mali levi)

וככה היא הגיעה לשטיח האדום (צילום: ניר פקין)

עם הבעל שמעון גרשון (צילום: ניר פקין)

וחייבים אחרת מאחורי הקלעים (צילום: אינסטגרם Mali levi)

 

שנה גודל אות

 

שיתוף

השאירו תגובה