חדשות FF >

רגע לפני החתונה: טליה עובדיה בלוק מושלם לחג

למרות האיום האירני, חגגה טליה עובדיה הפרשת חלה יום לפני החתונה עם מיסטר שחף. עובדיה בחר בחצאית מיני מעוטרת פרחים תלת מימדיים וחולצת תחרה מכופרת. זה היה לנו מוכר ואז נזכרנו שיעל שלביה ממש לבשה אותו דבר

Fashion Forward | ‏ פורסם ‎15/04/2024 11:45
 

טליה עובדיה בהפרשת חלה (צילום: אינסטגרם TAL TALIA OVADIA)

הבחירה של טליה עובדיה להתחתן רגע לפני פסח היא מתנת חג לכולנו, כי מלבד לשטוף את העיניים ברצף של לוקים מצוינים לאירועים המקדימים של החתונה, אנחנו מרוויחות גם הצעות לבוש לשולחן החג.

המראות המרהיבים שלבשה בחגיגת החינה שלה אולי פחות מתאימים לארוחת חג משפחתית, אבל סט התחרה הלבן שלבשה להפרשת החלה הוא כבר סיפור אחר – מדובר בבחירה מושלמת לשולחן החג שאפשר לאחר מכן לפרק לגורמים וללבוש בנפרד עם ג׳ינס או טישרט.

רגע לפני החתונה (צילום: אינסטגרם TAL TALIA OVADIA)

חצאית המיני, שמעוטרת בפרחים תלת מימדיים והחולצה המכופתרת, שתיהן עשויות בד תחרה, מגיעות מרשת רנואר. גם הפרזנטורית יעל שלביה לבשה את הסט הזה לא מזמן, ואפשר לגמרי להבין למה הוא פופולרי.

חוץ מהוורסטיליות של הפריטים האלה, שניתן ללבוש ביחד או בנפרד, הם גם מגיעים עם תג מחיר שווה – החולצה עולה 170 ש״ח והחצאית 150 ש״ח. כשלוקחים בחשבון כמה גובים על חצאיות דומות מעצבי על, כמו מגדה בוטרים שחצאית דומה אצלה תעלה בין 4,000 ל-6,000 ש״ח, אין ספק שמדובר בעסקה משתלמת במיוחד.

לוק שלגמרי מתאים לערב חג (צילום: אינסטגרם TAL TALIA OVADIA)

שיהיה במזל (צילום: אינסטגרם TAL TALIA OVADIA)

והנה החולצה על יעל שלביה (צילום: אינסטגרם, yaelshelbia)

ידענו שזה מוכר לנו (צילום: אינסטגרם, yaelshelbia)

עושה לנו חשק שיגיע כבר החג (צילום: מתוך האתר)

 

שנה גודל אות

 

שיתוף

השאירו תגובה