חתונות >

בחתונה מדברית ושמלה מושלמת: דפנה דה גרוט היא כלה מהאגדות

כוכבת "הרווק" התחתנה בחתונה סודית במדבר. שמלת הכלה שבחרה הלמה מאד את הלוקיישן הטבעי. מדובר בשמלת משי מקסי עם שרוולים ארוכים מתרחבים ומלאי תנועה. הגב החשוף של השמלה נתן טוויסט סקסי למראה הבוהמייני, כמו גם המחשוף הקדמי העמוק. התאהבנו

Fashion Forward | ‏ פורסם ‎04/04/2024 14:27
 

 

דפנה דה גרוט והשמלה החלומית של ויוי בלאיש (צילום: יחצ)

פינה חמה שמורה לנו בלב לכלות מקומיות שבוחרות ליום הגדול שלהן שמלות של מעצבים מקומיים. פינה אפילו חמה יותר, שמורה לנו לכלות שבוחרות בשמלות הבוהו-הרומנטיות של ויוי בלאיש- האיש שחתום על מראות חתונה אייקונים כמו אלה של שלומית מלכה, לינור אברג'יל ורותם סלע.

בימים האחרונים נחשפו תמונות החתונה הסודיות של דפנה דה גרוט, היפיפייה הבלונדינית שהגיחה לחיים הציבוריים בתכנית ריאלטי השידוכים "הרווק". עכשיו היא מצטרפת לקהילת הכלות של ויוי, עם בחירה יפה במיוחד.

תחרה מהאגדות (צילום: יחצ)

השמלה של דפנה הלמה מאוד את הלוקיישן הטבעי במדבר יהודה. הסטייל של ילדת הטבע זכור לנו עוד מימי התהילה שלה, ולכן לא התפלאנו לראות שהיא בחרה בשמלה קלילה וזורמת בהשראת שנות השבעים.

בלאיש עיצב עבורה שמלת משי עם שרוולים ארוכים, מתרחבים ומלאי תנועה. הגב החשוף של השמלה נתן טוויסט סקסי למראה הבוהמייני, כמו גם המחשוף הקדמי העמוק. השמלה עוצבה משילובים מעניינים של סאטן, שיפון, קרפ ואורגנזה- מה שנתן לה עומק רב ותחכום. כמו כן היא עוטרה בתחרות שוויצריות שכוסו בשכבת שיפון שקופה. עפנו גם על מראה השיער הלא מתאמץ שכלל צמות דקות שזורות בפרחי בר. סטייל מטורף כבר היה בחתונה הזו, עכשיו נותר רק להוסיף איחולי מזל.

שמלה מאד בוהמיינית ויפה אבל גם סקסית עם חשוף קדמי (צילום: יחצ)

ומחשוף אחורי מטריף חושים (צילום: יחצ)

כאילו הכי פשוט, אבל זה פשוט הכי יפה (צילום: יחצ)

וככה זה נראה בחופה (צילום: Netanel Tobias)

השמלה פשוט זזה איתה, זה כמו בחלום (צילום: Netanel Tobias)

מחשוף גב ושלייקס. שילוב מעולה (צילום: Netanel Tobias)

 

 

העיקר שיהיה במזל טוב (צילום: אלמוג קולט, פרטי)

 

שנה גודל אות

 

שיתוף

השאירו תגובה